VR1 verliest 2-0 bij Lekvogels en staat ineens laatste

Met, voor het gevoel, ineens tropisch weer trok VR1 westwaarts langs lek om te landen in Lexmond waar we aantraden tegen het team van (de gelukkig weer op de been zijnde) ex AmeideVR1 trainer Marco Boerboom. Ook voormalig VR1 keepster Kelly bleek in de opstelling bij de tegenpartij te staan, echter in dit team als rechtsvoor. Ameide miste de “oudjes” Lisanne, Joelle en Lindsay terwijl Cheyenne waarschijnlijk voorlopig geveld is met de ziekte van Pfeiffer. Anouk was dus weer met haar 20 jaar de “oudste” op de voet gevolgd door maar “liefst” 18-jarige Sofie en de 17-jarige Naomi, voor de rest bestaat het team zoals gebruikelijk een hoop 16-jarigen en een 15-jarige. Gelukkig dus nog 2 wissels op de bank, al was Roos niet volledig fit en speelde uiteindelijk slechts een kwartier.

Vooraf werd leider Arnold door Lekvogels trainer Marco er geraffineerd op gewezen dat Ameide 2 plaatsen gezakt was en laatste staat. Het blijkt dat Schelluinen zich zo laat in het seizoen nog uit de competitie heeft teruggetrokken waardoor Ameide 6 punten kwijt is ……………… Dat was dus al een lekker begin en ook in de wedstrijd begon Ameide niet echt lekker, door hun sterkere fysiek en met de wind in de rug was Lekvogels de sterkere ploeg. Onze verdediging hield echter prima stand tot er een balletje precies net achter onze verdediging viel en er getwijfeld werd wat te doen en zo kon ons ex-lid Kelly haar 1e doelpunt aantekenen voor Lekvogels. Ameide antwoorde binnen de minuut maar het schot van Miriam belandde helaas op de lat. In de 2e helft begon Ameide sterk met o.a. een kans in de 1e minuut, maar toen Lekvogels via een counter de 2-0 scoorde, was het echte geloof weg ook al probeerde Ameide het nog wel.

Komende zaterdag komt Noordeloos naar Meihoven, misschien hebben we dan meer geluk…………