Knappe thuisoverwinning VR1 (met 6 zussen) op Noordeloos: 4-1

Zonder de langdurig uitgeschakelde Joelle en Cheyenne en de nog steeds met rugklachten tobbende Roos traden de dames deze zaterdag op gras aan tegen Noordeloos. De selectie was aangevuld met Anneleen die voor het eerst in 3 ½ jaar in het prachtige blauw wit te bewonderen was na destijds een zeer vervelende blessure opgelopen te hebben. Zo hadden we een lekkere ruime selectie van 15 speelsters. Die hadden we nodig, de dames zijn nog steeds niet blij nadat “hun”6 punten afgenomen zijn na het in april uitschrijven van Schelluinen uit de competitie. We trapten in prima voetbalweer dan ook sterk af en de 2e goede actie van de in de winterstop teruggekeerde teamjongste Miriam was meteen raak. Weggestuurd op rechts door volgens mij laatste vrouw Lisanne bediende ze haar zus Naomi die knap aannam en de 1-0 binnenschoot. Helaas maakte Noordeloos halverwege de 1e helft de 1-1. Daarna kwam Ameide meer en meer onder druk te staan maar was het Desiree, vandaag wat meer naar achteren spelend, die de bal perfect over de verdediging legde op spits Naomi die wederom scherp voor de goal was en de 2-1 aantekende. Met die stand gingen we ook rustten. Na rust was het Noordeloos die scherper uit de kleedkamer kwam en binnen een minuut hobbelde de bal al op de paal. Daarna ontstond er een boeiende wedstrijd tussen 2 gelijkwaardige teams die allebei kansen kregen maar nu was het eindelijk eens Ameide aan het langste eind trok. De beslissing was de 3-1, deze viel uit een afgeslagen corner die op ruim 20 meter van het doel perfect voor de voeten viel van Desiree die verwoestend hard uithaalde en daarmee een verdedigster omkegelde, midmid Anneloes lette goed op en schoof in de rebound de bal laag in de uiterste linkerhoek en scoorde zo voor het eerst in 4 seizoenen (de eigen doelpunten niet meetellend ….). Na de laatste wisselronde belandde de dit seizoen als laatste vrouw spelende Lisanne weer op haar oude plekkie in de spits en wist uiteindelijk ook nog een keer te scoren op de voor haar kenmerkende manier in een combinatie van techniek en sterke fysiek, weer perfect op de gevoelige plaat vastgelegd door Gerco van Oort https://www.flickr.com/photos/101574831@N04/40740814074/in/album-72157694919411834/

a.s. zaterdag hebben de dames een weekendje vrij, op verzoek van Brakel komen ze maandagavond de 23e naar Meihoven, de zaterdag erna wordt er ook weer thuis gespeeld, tegen Altena. Volgens de ranglijst 2 wedstrijden waar weinig te halen valt maar hopelijk kunnen de dames verrassen.

verslag van Noordeloos website https://www.svnoordeloos.nl/index.php/2013-05-02-10-05-18/de-vrouwen/de-vrouwen-2/858-vrouwen-2-verliest-opnieuw