Interview met de Pupil van de Week: Sem Muilwijk.

Zaterdag ontvangt Ameide 1 Asperen op Meihoven. Sem Muilwijk is dit keer pupil van de week. Sem is een veelzijdige voetballer van JO13-2. Als verdediger staat hij z’n mannetje, zijn slidings zijn altijd scherp op de bal. Ook als spits is hij inzetbaar en pikt  geregeld zijn goaltje mee. Een sterk aanspeelpunt, die goed de bal kan vasthouden, tot z’n medespelers aansluiten. Bovendien is Sem ook reserve keeper, maar als je het op de man af vraagt, dan speelt hij het liefst in de spits. Terecht een veelzijdige voetballer dus. Over zijn toekomstige carrière op de arbeidsmarkt heeft Sem ook al een duidelijk visie. Wil je weten welke, kijk dan weer naar het complete interview via deze website.

Wij wensen Sem zaterdag een leuke en leerzame dag toe en “Sem, zaterdag scoren tegen Asperen ,zet m op!”

Komt allen naar het prachtige sportpark Meihoven. Ameide 1 – Asperen 1, Aanvang 15.00 uur.