Interview met de Pupil van de Week: Fabian Vuurens.

Zaterdag 19 Mei 2018 staat al weer de laatste thuiswedstrijd van Ameide 1 en dus ook het laatste interview met de pupil van de week voor dit seizoen op het programma. Deze keer is de 10-jarige Fabian, rechtsbenige spits van Ameide JO11-1, de pupil van de week. Aan leider/trainer Johan van de Broek de vraag een korte omschrijving te geven van de voetballer Fabian Vuurens; “Al sinds de mini’s de onbesproken spits, a la Paulo Dybala. Mede door zijn vele doelpunten is hij met zijn teams wel 3 x kampioen geworden. Hij is het perfecte eindstation, die iedereen graag in zijn team wil hebben. Toch staat hij de laatste tijd niet altijd meer in de spits. Ik posteer hem regelmatig op het middenveld, waar hij  leert mee-verdedigen en meer leert lopen met de bal. Ook hier zie je dat hij talent heeft. Wanneer hij de vechtersmentaliteit behoudt en hard blijft trainen, verwacht ik dat Fabian de killer kan worden, waar het “eerste” nu zo om zit te springen”. Voor zover de mooie woorden van zijn trainer. Nu is het woord aan Fabian zelf! Kijk naar het interview via deze website en dan leren we Fabian ook van een andere kant kennen. Dat hij bijvoorbeeld een wel zeer bijzondere voorkeur heeft voor een specifiek ‘vak’op school…..

Fabian heel veel plezier gewenst en hierbij nodigen wij iedereen weer uit om zaterdag naar het prachtige sportpark Meihoven te komen en het vlaggenschip en in het bijzonder Fabian aan te moedigen.

Ameide 1 – IFC 1. Aanvang 14.30 uur!! (Dus NIET om 15.00 uur!)